Grafik Tasarım ve Creative Hizmetler

Tasarım, iDORE AJANS 'da yapmakta olduğumuz herşeyin kalbindedir.

Müşterilerimizin bize güvendikleri bir şey varsa o da creative tasarımlarımızdır.
Çok yönlü bir creative ajans olmamız, tüm hizmetleri çatımız altında bulundurmamız ,kimlik geliştirme ve logo tasarımı, baskı tasarımı (katalog,broşür vb. ), web tasarımı, sosyal medya geliştirme, video prodüksiyonu ve fotoğrafçılık dâhil tüm iş alanlarımızda creative ve grafik tasarım ekibimizin sanat yapmasına imkân sağlamaktadır. Tüm hizmetleri verebilmemiz, görsel tasarım üzerinde tam kontrolü sağlamamıza imkan vermektedir. Sadece işi yapmada tutarlılık değil aynı zamanda üretimde de kalite uygunluğu garanti ederek müşterilerimizin çoğu için özünde bir marka takipcisi haline geldik.

Marka ve Logo Tasarımı

Marka (Kimlik Geliştirme) ve Logo Tasarımı
Şirketiniz, ürününün veya hizmetiniz için bir kimlik geliştirilmesi basitçe güzel görüken bir logonun tasarlanmasından çok daha öteye gitmektedir. İyi gözüken bir logo tasarımı basitçe – güzel bir tasarımdır. İyi geliştirilmiş bir kimlik ise hedef piyasanızın sizi nasıl fark ettiğine etki etmektedir.

Broşür Tasarımı

Broşür Tasarımı
Harika broşürler sadece iyi iletişim sağlamazlar doğrudan satış çabalarını da destekleyip eylemi detaylandırır. Cezbedici görseleri, süper tasarımları ve harika fotoğrafları birleştirerek, tasarladığımız broşürler açıkça mesajlarınızı iletmekte olup müşterilerinizi ikna etmektedir.

Paket / Kutu Tasarımı

Paket / Kutu Tasarımı
Paketleme yaklaşımı perakende müşterisi ürünlerine karşı endüstriyel veya şirketten şirkete ürünler için farklı olmasına rağmen, ürününüzün kalabalığın arasında görünmesini sağlayan başlangıçtan bitişe bir paketleme çözümünü sunacak tecrübeye sahibiz.

Ticari Sergi / Fuar Standı Grafik Tasarımı

Bir sonraki ticari serginizde / standınızda dikkat çekmek mi ? Tipik bir ticari sergide gezerken hangi şirketlerin ve hangi standların dikkat çektiğini hızlı bir şekilde fark edersiniz. Sadece hızlı bir bakış veya bedava promosyonları arayan insan kalabılığının yerine satış standınızın hedeflenen liderlerin ziyaret etmesini motive eden plan geliştirmekteyiz.

Outdoor, Bilboard ve Çevresel Grafikler

Açık Hava (Outdoor ) , İlan Panosu( Bilboard ) ve Çevresel Grafikler
İlan panoları, çevresel grafikler ve diğer açık hava reklâmları gün be gün potansiyel olarak yüz binlerce izleyicinin önüne mesajınızı koyma gücüne sahiptir. Büyük bir dinleyiciyi kitlesinden faydalanmak için, düzgün şekilde tasarlanmış bir ilan panosu veya açık hava reklâmının anında dikkati çekmesi ve 3 saniyeden daha az bir sürede eyleme geçmeye çağrı üretmesi gerekmektedir.

Katalog Tasarımı ve Üretimi

Katalog Tasarımı ve Üretimi
Görevin ne kadar büyük veya küçük olduğuna bakılmaksızın bir katalog projesini başlangıçtan sonuna kadar almak için deneyime, personel ve tesise sahibiz. Katalog tasarımına entegre yaklaşımımız müşterilerimiz için planlama, creative sanat yönetimi, ürün fotoğraflama, e-ticaret entegrasyonu, baskı ve sevkiyat tek bir kaynak çözümüne taşımaktadır.

İLGİLİ BAZI ÇALIŞMALARIMIZ

DEVAMINI GÖSTER