Web Sitesi Tasarım & Yazılım ve Geliştirilmesi

Ziyaretçilerin ilgisini çeken, a iletişime geçilebilen, kolayca araştırılabilen, harika gözüken ve en önemlisi, eylemi aydınlatan web siteleri yapmaktayız. Hepsinden öte tasarladığımız her web sitesi, kullanımı kolay güvenli web temelli idari bir ara yüzlü web sitesinin içeriği, sayfaları, görüntüleri ve gezintisinin tam kontrolüne imkân sağlayan arka tarafında bir İçerik Yönetim Sistemini içermektedir. Bursa ve ülke çapındaki müşterilere hizmet vererek, web tasarımında profesyonel ekibimiz, sitenizi rekabetten uzak tutmak için deneyime ve son teknoloji teknik becerilere sahiptir.

Sınırsız Web Geliştirme

Hayal edebiliyorsanız, biz onu inşa edebiliriz..Fikirlerinizİ ve hedeflerinizin gerçekleşmesinde size yardımcı olabiliriz. Basit bir web sitesi mi istiyorsunuz, yeni bir e-ticaret girişimi mi yoksa karmaşık bir veri tabanınca yürütülen web uygulaması mı, aradığınız sonuçları elde etmenizde size yardımcı olabiliriz.

Hiçbir Proje Çok Küçük veya Çok Büyük Değil

Projenizin ebadı veya kapsamı ne olursa olsun, Bursa'da veya dünyanın öbür ucunda olmanıza bakılmaksızın, sizin için doğru olan çözümleri geliştirmekteyiz. Burada geliştirmiş olduğumuz bazı web sitesi türlerini bulabilirsiniz:

 • Basit, temel web siteleri
 • Responsive Web tasarım
 • Çevrimiçi ürün katalogları ve veri tabanları
 • E-ticaret çözümleri
 • Sosyal medya uygulamaları ve markalama
 • Web ve Mobil uygulamaları geliştirme
 • Arama motoru optimizasyonu (SEO)
 • Arama motoru pazarlama (SEM)
 • Web Trafik Analitikleri
 • Çevrimiçi reklâm ve lider yaratma
 • Multimedya entegrasyonu ve geliştirme
 • Video entegrasyonu
 • Komple web barındırma / host hizmetleri
 • Alan adı (domain) tescili

Bizi Diğerlerinden Ayıran Şey

Biz , enyeni teknoloji web geliştirme şirketi ve tam hizmet creative ajansının tek bir yerde toplanmış haliyiz. Web sitenize hem teknik hem de pazarlama hem de pazarlama yaklaşımından bakmaktayız. Teknik olarak, şirketimiz en son web standartları, programlama teknikleri ve çevrimiçi pazarlama stratejilerinin uygulanmasında ustadır. Şimdi bunu kurum içi sanat yönetimimizle, creative tasarım ve pazarlama personelimizle, kurum içi fotoğrafçılık, video prodüksiyonu ve multimedya hizmetleri ile birleştirin, endüstride bir benzeri bulunmayan bir web geliştirme etkin oyuncusuna sahip olursunuz.

Komple İçerik Yönetimi

Ne zaman isterseniz web sitenizde güncellemeler yapabilmeniz gerektiğine inanmaktayız – basitçe, kolayca ve bulunduğunuz hemen heryerde. Geliştirdiğimiz her sitenin içerik yönetimini içerme nedenidir budur. Geliştirdiğimiz sitelerin % 90’ından fazlası, sıfırdan kurum içine dek tarafımızca tasarlanıp geliştirilmiş Dore Ajans İçerik Yönetimi Sistemi üzerine inşa edilmiştir. Wordpress veya Drupal gibi diğer içerik yönetim sistemlerini özellikle şart koşan müşteriler için, siteleri bu platformlar üzerinde de inşa etmekteyiz.

Yine de, müşterilerimizin çoğunun web siteleri için İçerik Yönetim Sistemimizi sonuçta seçmesinin bir sebebi var. Seçenekleri karşılaştırdıktan sonra, kendimizinkini inşa etmek için neden uğraştığımızı görmekteler. Aşırı derecede kullanımı kolay, yüksek derecede özelleştirilebilir olup sadece web sitenizde inşa etmek istediğiniz özelikler ve fonksiyonlara sahip olup gelecekte kolayca genişletilebilirdir. Kullanıcı ara yüzü, çok az veya eğitim olmaksızın herhangi bir kişinin kullanabileceği şekilde kullanımı basit ve sezgisel olacak biçimde tasarlanmıştır.

İLGİLİ BAZI ÇALIŞMALARIMIZ

DEVAMINI GÖSTER